RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA-29898 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA-29898 3.95 Inch Solenoid Valve Stainless Steel Liquid Line
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA-29898 |
| Manufacturer Part # | VA-29898 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA-29898 Valve Liquid Line Solen Oidqc2 40/100
