RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA-29643 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA-29643 2.15 Inch Valve Flow Control 0.0 to 6 Gpm OEM Component
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA-29643 |
| Manufacturer Part # | VA-29643 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA-29643 Valve Flow Control 0.0 6 Gpm
