RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA-27519 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA-27519 11 Inch Dual Combination Gas Valve Stainless Steel with Gaskets
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA-27519 |
| Manufacturer Part # | VA-27519 |
| Height | 9" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA-27519 Valve Dual Combination N At.gasar 6g