RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam VA-25857 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam VA-25857 1 1/4 Inch Brass Ball Valve with Leak-Proof Shutoff
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | VA-25857 |
| Manufacturer Part # | VA-25857 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam VA-25857 Valve *ct Brass Ball 1 1 /4"npt