RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague V131M portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague V131M 23 Inch Door Component Seal Metal for Series 115 Vertical Doors
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | V131M |
| Manufacturer Part # | V131M |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 22.95" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague V131M Door Component Center Seal (metal) 1 Pcs - 23" Long, 4/94 To Current., Montague Series 115 Verticle Doors
