RestaurantSupply.com is your trusted source for Zummo pizza oven stones.
- Authorized Zummo dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Zummo V0133 pizza oven stones
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Zummo V0133 1 Inch Squeezing Tray Washer Electric OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Zummo |
|---|---|
| Model Number | V0133 |
| Manufacturer Part # | V0133 |
| Height | 0.16" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Zummo V0133 Squeezing Tray Washer