Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart UWDUM20FB mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart UWDUM20FB 3.41 Inch Aluminum Beater Paddle for Hobart 20 Qt
| Fits with Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UWDUM20FB |
| Manufacturer Part # | UWDUM20FB |
| Height | 0.93" |
| Width | 3.41" |
| Depth | 5.12" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UWDUM20FB Aluminum Beater Paddle, For 20 Qt Bowl, Hobart Mixer
