FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other UTOG12-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints UTOG12-2 12 Inch Gas Hotplate with 30k BTU 2 Burners - Countertop
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | UTOG12-2 |
| Manufacturer Part # | UTOG12-2 |
| Height | 13" |
| Width | 11.81" |
| Depth | 32" |
| Weight | 73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland UTOG12-2 12in Hd Gas Hotplate Cntrtp 30k Btu/2 Burners