Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints US038 1.25 Inch Stainless Steel Screw Blade for Electrolux Tr22 Tr23
Item:
#1179485
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | US038 |
| Manufacturer Part # | US038 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints US038 1.25 Inch Stainless Steel Screw Blade for Electrolux Tr22 Tr23
$0.06
Unit price
/
Unavailable
