Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro UPCS160-110 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro UPCS160-110 25 Inch Pan Carrier Black with Handles 6 Inch Deep
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | UPCS160-110 |
| Manufacturer Part # | UPCS160-110 |
| Height | 10.25" |
| Width | 25.13" |
| Depth | 17.13" |
| Weight | 18.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro UPCS160-110 S Series Pan Carrier 110 Black 6in Deep