FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro UPCH400-191 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro UPCH400-191 18 Inch Htd Pan Carrier Electric Granite Gray
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | UPCH400-191 |
| Manufacturer Part # | UPCH400-191 |
| Height | 24.78" |
| Width | 18.13" |
| Depth | 26.38" |
| Weight | 44.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro UPCH400-191 Htd Pan Carrier 191 Granite Gray 110v