Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro UPC180-110 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro UPC180-110 24.75 Inch Ultra Pan Carrier 8 Inch Deep with Handles Black
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | UPC180-110 |
| Manufacturer Part # | UPC180-110 |
| Height | 12" |
| Width | 24.75" |
| Depth | 17.38" |
| Weight | 19.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro UPC180-110 Ultra Pan Carrier 110 Black 8in Deep