RestaurantSupply.com is your trusted source for Insinger cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Insinger dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Insinger UP13 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Insinger UP13 3.05 Inch Neoprene Seal 50 Duro for Food Processing Equipment
| Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | UP13 |
| Manufacturer Part # | UP13 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger UP13 Flinger 1/8 Neoprene 50 Duro.
