RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex commercial oven parts and accessories.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1030223 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1030223 0.45 Inch OEM Rod Connecting Speed Control Durable
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1030223 |
| Manufacturer Part # | 1030223 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1030223 Rod Connecting Speed Control(p) Recomme
