RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI8700222 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI8700222 2 Inch Knob Meat Grinder Electric Plastic Black
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI8700222 |
| Manufacturer Part # | UNI8700222 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI8700222 Color Black, Material Plastic, Width 2", 51 Mm, Thread 3/8", Depth 1", 25 Mm
