RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI7100101 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI7100101 2.95 Inch Electric Button Push Start System
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI7100101 |
| Manufacturer Part # | UNI7100101 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI7100101 Button Push Start
