RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex faucet and drain accessories.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI4400202 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI4400202 4-1/2 Inch Lever Handle Brass Insert OEM Knob
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI4400202 |
| Manufacturer Part # | UNI4400202 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI4400202 Lever Handle 4-1/2" Long Handle With 1/2"-13 F Thead -, Brass Insert., Univex Mixer Srm Model M
