RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex heated shelving parts and accessories.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI4400028 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI4400028 1.05 Inch Left Pin Pusher to OEM Durable Material
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI4400028 |
| Manufacturer Part # | UNI4400028 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI4400028 Type Left
