Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI1030111 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI1030111 3 Inch Whipping Tool Stainless Steel for Bakery Tasks
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI1030111 |
| Manufacturer Part # | UNI1030111 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI1030111 Whip Unx30
