RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI1000735 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI1000735 Length 11 3/8 Inch Stomper Aluminum Replacement Part
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI1000735 |
| Manufacturer Part # | UNI1000735 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI1000735 Material Aluminum, Length 11 3/8", 289 Mm, Outer Diameter 2", 51 Mm
