Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI1000725 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI1000725 3 Inch Knife High-grade Stainless Steel Ergonomic Handle
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI1000725 |
| Manufacturer Part # | UNI1000725 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI1000725 Knife (#22)