RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex UNI1000708 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex UNI1000708 10½ Inch Length Worm Aluminum for OEM Equipment
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | UNI1000708 |
| Manufacturer Part # | UNI1000708 |
| Height | 2.65" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 2.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex UNI1000708 Material Aluminum, Length 10 1/2", 267 Mm, Outer Diameter 2 1/2", 64 Mm
