RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart UM60DH mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart UM60DH 60 Qt Spiral Dough Hook for Hobart Mixer Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UM60DH |
| Manufacturer Part # | UM60DH |
| Height | 3.41" |
| Width | 3.41" |
| Depth | 7.52" |
| Weight | 11.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UM60DH Spiral Dough Hook For 60 Qt Bowls, Hobart Mixer (60 Qt) Model H600 P-660
