RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart UM-30DH mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart UM-30DH 30 Quart Spiral Dough Hook Aluminum for Hobart Mixers
| Fits with Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UM-30DH |
| Manufacturer Part # | UM-30DH |
| Height | 2.64" |
| Width | 2.64" |
| Depth | 6.36" |
| Weight | 9.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UM-30DH Aluminum Spiral Dough Hook For 30 Qt Bowl, Hobart Mixer 30 Qt Model D300
