Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart dishwashing parts and accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart UM-140FB dishwashing parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart UM-140FB 17 Inch Beater 140 Quarts with Durable Metal Construction
| Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UM-140FB |
| Manufacturer Part # | UM-140FB |
| Height | 4" |
| Width | 17" |
| Depth | 26" |
| Weight | 13.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UM-140FB Beater 140 Qt
