Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other ULTRASTAT 23 (CHICKEN) commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTRASTAT 23 (CHICKEN) Controller 6.5 Inch Wide Electric - Commercial Cooking Equipment
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTRASTAT 23 (CHICKEN) |
| Manufacturer Part # | ULTRASTAT 23 (CHICKEN) |
| Height | 4.25" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTRASTAT 23 (CHICKEN) Controller