RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer ULTR24A262 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR24A262 1.2 Inch Hose Oil Flex 20 1/2 Inch Commercial
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR24A262 |
| Manufacturer Part # | ULTR24A262 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR24A262 Hose Oil Flex 20 1/2"
