Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer ULTR24A238 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR24A238 2 Inch Coupling Disconnect Female Npt Stainless Steel with Quick Release
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR24A238 |
| Manufacturer Part # | ULTR24A238 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR24A238 Material Stainless Steel, Inner Diameter 5/8", Includes Collar Nut & Quick Release Button, Inlet 1/2" Npt
