RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer ULTR23A023 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR23A023 1.75 Inch Relay Controller 10a SPDT 24 Volt DC
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR23A023 |
| Manufacturer Part # | ULTR23A023 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR23A023 Voltage 24 V Dc Coil
