RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer ULTR22-676 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR22-676 2 Inch Male 3/8 Quick Disc Fitting Commercial Deep Fryer
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR22-676 |
| Manufacturer Part # | ULTR22-676 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR22-676 Fitting Quick Disc Male 3/8"
