RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer ULTR18A402 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR18A402 4 Inch Mechanical Contactor Switch for Commercial Kitchens
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR18A402 |
| Manufacturer Part # | ULTR18A402 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR18A402 Contactor Mech 3 Pole
