Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Ultrafryer units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Ultrafryer ULTR18A334 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR18A334 13/16 Inch Relay Blower 24 V DC Plastic Clear
| Fits with Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR18A334 |
| Manufacturer Part # | ULTR18A334 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR18A334 Color Clear, Material Plastic, Length 1 1/16", 27 Mm, Width 13/16", 21 Mm, Voltage 24 V Dc Coil, Depth 1 5/16"
