FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer ULTR18A313 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR18A313 6.3 Inch Electric Power Distribution Box with Compact Design
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR18A313 |
| Manufacturer Part # | ULTR18A313 |
| Height | 4.7" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 3.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR18A313 Voltage 120 V Ac
