RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer ULTR18A095 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer ULTR18A095 36 Inch Cable Ignition Gas OEM Rubber
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | ULTR18A095 |
| Manufacturer Part # | ULTR18A095 |
| Height | 1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer ULTR18A095 Material Rubber, Length 36", 914 Mm, Inner Diameter 1/4" Fittings, 6 Mm Fittings, Outer Diameter 1/4", 6 Mm
