Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints UJC-N50 10 Inch Juice Extractor Electric OEM with .25hp Motor
| Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UJC-N50 |
| Manufacturer Part # | UJC-N50 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 18" |
| Weight | 29.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UJC-N50 Juice Extractor .25hp