Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints UGR-CH20 20 Inch Griddle Gas Countertop Stainless Steel
| Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UGR-CH20 |
| Manufacturer Part # | UGR-CH20 |
| Height | 14.25" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 23" |
| Weight | 57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UGR-CH20 Griddle Sng 20in Cntrtop