Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco strip warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco UGFF-120-T strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco UGFF-120-T 12 Inch Portable French Fry Warmer Electric
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | UGFF-120-T |
| Manufacturer Part # | UGFF-120-T |
| Height | 18.88" |
| Width | 12.38" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco UGFF-120-T Prtbl French Fry Warmer 120/60/750/1 Ph