RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco UGAL.00107 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco UGAL.00107 19 Inch Rembox Electric 6 Foot with Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | UGAL.00107 |
| Manufacturer Part # | UGAL.00107 |
| Height | 3" |
| Width | 19" |
| Depth | 27" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco UGAL.00107 120/208v Rembox 6'lds