RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air UF24400401 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air UF24400401 6 Inch Coil Aluminum Evaporator for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | UF24400401 |
| Manufacturer Part # | UF24400401 |
| Height | 3.85" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 18.7" |
| Weight | 3.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air UF24400401 Evaporator Coil
