RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air UEIFG80K commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air UEIFG80K Thermometer 4.65 Inch with Stainless Steel Probe
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | UEIFG80K |
| Manufacturer Part # | UEIFG80K |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air UEIFG80K Thermometer
