FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn U3-0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn U3-0001 34 Oz Electric Coffee Urn Stainless Steel - Twin 3 Gal
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | U3-0001 |
| Manufacturer Part # | U3-0001 |
| Height | 32.4" |
| Width | 34.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 100.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn U3-0001 Twin 3 Gal Coffee Urn 120/240v