RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride U1405A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride U1405A 3.45 Inch Overlay Timer 15 Minute for Commercial Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | U1405A |
| Manufacturer Part # | U1405A |
| Height | 0.15" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 23.35" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride U1405A 60hz 15mn Overlay Tmr E6 Dp2
