- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe U03051220022 3.2 Inch Commercial HVAC Thermostat with Precision Control
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U03051220022 |
| Manufacturer Part # | U03051220022 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe U03051220022 Thermostat