RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe display risers and display stands.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe U01488 display risers and display stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe U01488 4.15 Inch Burner Cover gas OEM component stainless steel
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01488 |
| Manufacturer Part # | U01488 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01488 Burner Cover
