- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe U01211069003 4.6 Inch Gas Flame Protection LPG Built with Stainless Steel
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01211069003 |
| Manufacturer Part # | U01211069003 |
| Height | 1.65" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01211069003 Ods Flame Protection Lpg
