- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe U01201068651 0.45 Inch Corrosion Resistant Injector - OEM
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01201068651 |
| Manufacturer Part # | U01201068651 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01201068651 Main Injector 51#lg
