- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe U01121063044 14 Inch Oil Tank Impact-resistant with New Style Handles
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01121063044 |
| Manufacturer Part # | U01121063044 |
| Height | 11.65" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 15.3" |
| Weight | 4.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01121063044 Oil Tank New Style Handles
