- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe U01121063043 10 Inch Oil Tank New Style Handles with Durable Construction
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01121063043 |
| Manufacturer Part # | U01121063043 |
| Height | 6.5" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 1.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01121063043 Oil Tank New Style Handles
