- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe U01051027353 16 Inch Drip Tray Stainless Steel for Beverage Stations
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01051027353 |
| Manufacturer Part # | U01051027353 |
| Height | 2.15" |
| Width | 15.8" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01051027353 Drip Tray
