Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe U01051025574 7.75 Inch Stainless Steel Drip Tray for Countertop Use
Item:
#1478546
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | U01051025574 |
| Manufacturer Part # | U01051025574 |
| Height | 2.65" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe U01051025574 7.75 Inch Stainless Steel Drip Tray for Countertop Use
About this item
Product Details
Product Details
Globe U01051025574 Drip Tray
